8 שיטות לשפר את תפוקת העסק והרווחים עם שירותי הסעות לעובדים

  כד תשרי, תשפב  9/30/2021

הנושא העיקרי שמעסיק עובדים ובעלי עסקים הוא אפשרויות התחבורה לעבודה וממנה. בעוד שארגונים ועסקים מתמקדים בכל, רוב ההיבטים שמניעים רווחים ותפוקה מלאה, לא כולם נותנים מספיק את הדעת על הרגלי הנסיעות הקבועות של העובדים.

הפתרון המשתלם והיעיל ביותר הוא ארגון חלופת מעבר בטוחה עם שירותי הסעות לעובדים. על מנת להבין אם שירות זה מתאים לחברה שלכם, מאמר זה מציג את הקשר הישיר בין שירותי הסעות לבין שיפור הרווחים והתפוקה בעסק.

הימנעות מהצורך להיות תלויים בתחבורה הציבורית

אוטובוסים, רכבות ומוניות שירות לא תמיד מאפשרים הגעה נוחים למקומות עבודה, במיוחד למיקומים רחוקים שאין אליהם גישה נוחה. הנסיעה בתחבורה הציבורית צפופה, והנהיגה ברכבים פרטיים מעייפת.

במקום זאת, בטוח יותר לנסוע באוטובוסים פרטיים או במיניבוסים של חברה שמציעה שירותי הסעות לעובדים עם הקפדה על אמצעי זהירות כמו הכשרות קבועות לנהגים, קצין בטיחות שבודק את מצב הרכבים באופן קבוע, ורכבים חדשים ומתוחזקים היטב.

מגיעים לעבודה וחוזרים הבייתה בלי לחצים שמשפיעים על איכות העבודה

כשרווחת העובדים היא בראש סדר העדיפויות של בעלי עסקים, שירותי הסעות לעובדים מתורגמים ישירות להגברת התפוקה והרווחים, עם עובדים שמגיעים לעבודה נינוחים ורגועים, ויודעים שגם החזרה הבייתה תהיה קלה, מהירה ומהנה.

שירותי הסעות לעובדים מציעים גם גמישות תפעולית והתאמה אישית

שכירת שירותי הסעות לעובדים זמינה בהתאמה אישית למסלול הנסיעה כדי להפוך את הנסיעה ליעילה ככל האפשר, עם נקודות איסוף נוחות ולוחות זמנים מועדפים, מה שהופך את ההגעה למשרד לקלה ומהנה עבור העובדים שלכם.

לא מתייאשים מנהיגה בכבישים עמוסי פקקים

האם ידעתם שהעומס בכבישים בתנועה בעיר קשור ישירות לאיכות החיים של תושבי העיר? האמת היא שעומס התנועה בערים כמו תל אביב, חיפה וירושלים גורם לאנשים לנהוג במשך שעות ארוכות ביום.

שירותי הסעות לעובדים מובילים לשיפור בבעיות מתמשכות כגון תנועה עמוסה והלחצים הבריאותיים והנפשיים שמגיעים איתה, ועם פחות רכבים על הכבישים, גם עומסי התנועה משתחררים. יתרונות בריאותיים מסוימים קשורים גם להימנעות מנהיגה בתנועה עמוסה מדי יום. מחקרים הראו כי נהיגה באזורי תנועה בצפיפות גבוהה עלולה להחמיר מתח ולחץ דם גבוה.

מתן אפשרות לעובדים לא לדאוג מהנסיעה למשרד כשהם יכולים פשוט לשבת, להירגע, ולדעת שהם יגיעו לעבודה בזמן, מקל על לחץ וחרדה נוספים.

הקלה על נסיעה במתחמים עסקיים

אם הארגון שלך נמצא במתחם עסקי גדול, עם כמה בניינים שמאכלסים מחלקות שונות, נסיעה בין הבניינים עשויה להיות מייגעת עבור העובדים, במיוחד אם הם צריכים למצוא את דרכם במקומות חניה עמוסים, והצורך ללכת ברגל למרחקים גדולים, כשלא נמצא מקום חניה מתאים, במצב שמתורגם ישירות לאובדן זמן עבודה יקר.

לחלק מהארגונים יש גם מקומות חניה מוגבלים, אבל שירותי הסעות לעובדים חוסכים הרבה כסף, וחלק מכאבי הצמיחה של ארגונים הוא מציאת פתרונות שיתאימו למספר העובדים ההולך וגדל שלהם.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
ניהול משא ומתן – מיומנות שכל בעל עסק צריך להכירניהול משא ומתן זה מיומנות שכל בעל עסק צריך להכיר. בשביל שנוכל לנהל נכון את העסק שלנו כך שהוא יהיה רווחי אנחנו צריכים להיות מסוגלים לנהל משא ומתן עם לקוחות שלנו, ספקים ועובדים של העסק.
למה שיקום פרטי לאחר ניתוח חשוב?כמעט כל סוג של ניתוח גדול מצריך תקופת שיקום מקצועי, למרות שלא כל המטופלים מבינים את חשיבות השיקום לשיבה לתפקוד עצמאי תקין. ניתוח עשוי לגרום למטופלים להיות חלשים מבחינה פיזית, מוגבלים בתנועה, סובלים מכאבים ולפעמים מדוכאים. המטרה של כל מטופל היא להתאושש במהירות ובשלמות, כך שיוכל לשוב לפעילויות המשמעותיות האהובות עליו.
מקבלים הצעה לביטוח רכב:גבירותיי ורבותי, בעלי הרכבים בישראל, ברוכים הבאים לעתיד, הזמן בו מעבר לרכב עצמו, הכול נעשה אונליין, כולל קבלת הצעה לביטוח רכב. האינטרנט הביא עימו הרבה שינויים לעולם, ובייחוד לעולם הבירוקרטיה, שהשתנה ללא הכר. אם אתם צעירים ברוחכם אך מבוגרים בשנותיכם, אתם בוודאי זוכרים ימים בהם הכול התנהל עם ניירת, פגישות ומסמכים חתומים.
X
תוכן ההודעה