סוף סוף- אלבום תמונות יהודי!

  ה חשוון, תשפב  10/11/2021

להרבה אנשים תמונות ואימגים שונים הם לא רק ענין של כיף או זכרונות... הם עניין עסקי. שקשור לעבודה. כאשר צריכים תמונות לעיצוב, לגרפיקה, לבניית אתרים או אפילו לליווי כתבות שונות ופשוטות באינטרנט או בפרינט. מציאה של תמונה טובה היא כבר לא ענין גדול, כי יש מאגרים גדולים מאוד של תמונות במקומות רבים. חלקם אפילו בחינם וללא תשלום.

מאגרי התמונות הללו מכילים פעמים רבות לא רק תמונות, אלא גם איורים או סרטי וידאו קצרים... שבהם עושים שימוש ב"מעברים" של סרטוני וידאו ותוכן שונים או בפודקאסטים. סרטונים קצרים אלו נקראים באנגלית footage והם הפכו ללהיט גדול בעולם היוטיוברים שבו אנו חיים.

אבל המאגרים הללו לא תמיד מתיאמים לכולם. לדוגמא כאשר את צריכים תמונות (או אייקונים, או איורים, או פוטגים), שנוגעים ביהדות- איורים לאירועים (להכין הזמנה מיוחדת במינה), לחגים, מקומות קדושים וקברי צדיקים... ספרי תורה, בתי כנסתוכדומה...

במקרים כאלו לא קל בכלל למצוא תמונות יהודיות מתאימות במאגרי התמונות הענקיים. וזו משימה עוד יותר קשה למצוא איורים, אייקונים או פוטגים...

לפחות בתחום התמונות- כעת יש פתרון זמין ונח. אלבום תמונות יהודיות חדש עלה לרשת.האתר נקרא jewish-photos, והוא מציע אלבום תמונות יהודי ענק ודי מיוחד במינו. בשלב זה אין עדיין פוטגים באתר החדש... אולם יש בו תמונות רבות של מקומות, בתי כנסת, ספרי קודש, סוכות, סופגניות, חנוכה, פורים ועוד...

חפשו ברשת את האתר בכתובת-https://www.jewish-photos.com ותתחילו גם אתם להנות מהמגוון הרחב והגדל תמיד של תמונות ואיורים הקשורים ליהדות.

הרוב הגדול- ללא תשלום כלל.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
פוטו שופ און לייןללא הורדה, עבודה און ליין, עיצוב, שינוי צבע
8 שיטות לשפר את תפוקת העסק והרווחים עם שירותי הסעות לעובדיםהנושא העיקרי שמעסיק עובדים ובעלי עסקים הוא אפשרויות התחבורה לעבודה וממנה. בעוד שארגונים ועסקים מתמקדים בכל, רוב ההיבטים שמניעים רווחים ותפוקה מלאה, לא כולם נותנים מספיק את הדעת על הרגלי הנסיעות הקבועות של העובדים.
ניהול משא ומתן – מיומנות שכל בעל עסק צריך להכירניהול משא ומתן זה מיומנות שכל בעל עסק צריך להכיר. בשביל שנוכל לנהל נכון את העסק שלנו כך שהוא יהיה רווחי אנחנו צריכים להיות מסוגלים לנהל משא ומתן עם לקוחות שלנו, ספקים ועובדים של העסק.
X
תוכן ההודעה