עדכון פקקים און ליין

  כ חשוון, תשפג  11/14/2022

איך הפקק? שווה לצאת עכשו? היום אפשר לדעת! פקקלון החמוד יחשב לכם במהירות את זמן הנסיעה ועל הדרך יזרוק המלצה האם כדאי לצאת הביתה או לא.

פקקלון, אל תיפול בפקק: https://pkak.online

• פקללון לא צריך GPS - אז אפשר לבדוק את זמן הנסיעה גם במשרד סגור (או בבונקר תת קרקעי).
• פקקלון לא צריך שתבחרו לו מוצא ויעד בכל פעם - אז אחרי שתגלו לו מאיפה ולאיפה אתם נוסעים בפעם הראשונה, הוא יחשב לכם את זמן הנסיעה אוטומטית ללא שום לחיצות נוספות בפעמים הבאות שתפתחו אותו.
• פקקלון יודע לשתף את התזמון בווצאפ - אז בפעם הבאה ששואלים אותכם מתי אתם מגיעים, פשוט כנסו לפקקלון, לחצו על שתף לווצאפ והתשובה בדרך לנודניק/ית.
• פקקלון לא מגביל אותכם לנקודת מוצא נוכחית - אז אם בא לכם לבדוק בשביל מישהו אחר או פשוט לברר כמה זמן לוקח להגיע ממקום מסוים למקום מסויים, אין שום בעיה! אגב אם בכל זאת תרצו, פקקלון יודע לבדוק אוטומטית איפה אתם נמצאים כרגע ולחסוך לכם עוד כמה קליקים מיותרים.
• פקקלון קליל ומהיר - אז אם לא בא לכם לחכות לטעינות מסכים, קליקים מיותרים, בעיות קליטה של ג'י פי אס וכל מה שאתם רוצים זה רק לדעת האם כדאי או לא כדאי לצאת עכשיו הביתה, דברו עם פקקלון!
---------------------------
פקקלון נבנה לצורך מתן מענה לעובדי משרד שנוסעים הביתה כל יום דרך פקקי ענק ומקללים את הרגע שבו הם החליטו לצאת מהמשרד במקום להישאר לקפה ולשעת עבודה נוספת.
לשאלות, חוות דעת והצעות ייעול אתם מוזמנים לכתוב לנו בקבוצה ונענה בהקדם.
אתר שמצג און ליין את מצב הפקקים לכל הארץ

מיישוב נילי עד שילת  ומשילת עד נילי - לחצו כאן
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
סגולה לפרנסה- פרשת המןחכמינו ז"ל אמרו כל מי שיאמר פרשת המן בכל יום לא יחסר לו פרנסה וקודם אומרים את היה"ר. ויוכל לומר פרשת המן אפילו בשבת, רק התפילות על הפרנסה לא יאמר בשבת:
חדר בריחה ללימוד שפה עבריתחדר בריחה. חפשו את האוצר, שאלות בעברית. מסקרן ומעניין
מחולל המשחקים ClapLabעמי חניאהכירו את מחולל המשחקים החדשני, מחולל משחקים שעושה מהפכה בעולם הטכנולוגיה החינוכית ומאפשר לכם ליצור משחקים משלכם במהירות ובקלות. את המשחקים שתיצור תוכל להטמיע בכל מקום שתרצו. או לשתף כקישור.
X
תוכן ההודעה