הכוכב הבא בטלגרם

  טז חשוון, תשעח  11/5/2017

הכוכב הבא לאירוויזיון (בשתי העונות הראשונות נקראה בשם "הכוכב הבא") היא תוכנית מציאות ישראלית, אשר עלתה לשידור בערוץ 2 בספטמבר 2013 במסגרת שידורי הזכיינית "קשת", והיום משודרת בערוץ קשת 12. התוכנית מהווה מעין המשך לתוכנית "כוכב נולד", כאשר במרכזה תחרות שירה בין כישרונות חדשים בתחום.

פורמט התוכנית משלב בין רשת האינטרנט, טלפונים חכמים וטלוויזיה ומצולם בשידור חי. סימן ההיכר הבולט של הפורמט החדש הוא המסך שעולה אם המתמודד קיבל מספיק קולות כדי לעבור שלב. פורמט "הכוכב הבא" נמכר לרשת ABC האמריקאית[3], לערוץ M6 הצרפתי[4], לערוץ ITV בבריטניה[5] ולערוצים במדינות נוספות כגון: רוסיה, איטליה, גרמניה, הונגריה, טורקיה, ברזיל, פורטוגל, סין, אינדונזיה, יוון, ארגנטינה והודו[6].
בנובמבר 2015 הוחלט כי שמה של התוכנית ישונה רשמית ל"הכוכב הבא לאירוויזיון", לאחר שטדי הפקות וקשת חתמו עם רשות השידור על שיתוף הפעולה לשליחת הזוכה לתחרות האירוויזיון בפעם השנייה ברציפות[7].


בעונה הראשונה של התוכנית זכה אביתר קורקוס. נקבע כי זוכי העונות 2-4 יהיו נציגי ישראל באירוויזיון בשנות הזכייה שלהם, והם נדב גדג', חובי סטאר ואימרי זיו.

לחצו כאן לכניסה ל- "הכוכב הבא" בטלגרם
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
המדרשה הערוץ בטלגרם"המדרשה", היא סדרה העוסקת בקורס הסודי ביותר להכשרת סוכני מוסד. זהו קורס חסר גבולות שמטרתו להפוך את חניכיו לסוכנים הטובים בעולם.
ערוץ לסרטים מצוירים בטלגרםערוץ לסרטים מצוירים בטלגרם
שליחות קטלנית 5 - ג'נסיס להורדה בטלגרםשליחות קטלנית: בראשית (באנגלית: Terminator: Genisys) הוא סרט פעולה ומדע בדיוני אמריקאי בבימויו של אלן טיילור על פי תסריט מאת ליטה קאלוגרידיס ופטריק לוסייה. זהו הסרט החמישי בסדרת שליחות קטלנית, כשארנולד שוורצנגר ישוב לגלם את תפקיד המחסל, זאת לצד שחקנים כאמיליה קלארק בתפקיד שרה קונור, ג'ייסון קלארק כג'ון קונור ,ג'יי קורטני כקייל ריס והשחקן הדרום-קוריאני לי ביונג-הון יגלם את דמותו של הנבל T-1000 (כפי שהופיע בעבר בשליחות קטלנית 2: יום הדין).
X
תוכן ההודעה