7 הרגלים לגוף מושלם

ליאור שלום  טו טבת, תשעח  1/2/2018

ובאשר להכנסת ההרגלים הללו ליום יום - אני מאמינה ב"פחות זה הרבה יותר" , נהלו יומן של "7 ההרגלים לגוף מושלם" , בכל שבוע קחו על עצמכם הרגל אחד קטן והתמקדו בקצב שלכם, הכי חשוב זכרו- כל שינוי גדול מתחיל בצעד קטן.

1. בצעו מיני אימונים - מצאו במהלך היום כמה שיותר הזדמנויות להיות בתנועה, החנו את הרכב מרחק הליכה מהעבודה, כך תרוויחו הליכה בתחילת יום העבודה ובסוף יום העבודה, קומו כל חצי שעה מהכסא למתיחות קלות וסיבוב, שאתם יושבים מול הטלוויזה עשו כיווצים בבטן, כופפו וישרו את הברכיים, תוך כדי שאתם מדברים בטלפון זוזו בתוך הבית, הרחיקו את המדפסת מהשולחן וכך תצטרכו לקום לקחת דפים, נצלו כל הזדמנות ופשוט זוזו.

2. תנו לעצמכם השראה עם דימויים חיובים - שימו ליד המיטה שלכם תמונה יפה שלכם שתעורר בכם מוטיבציה לחזור למידות הקודמות, שתיתן לכם אמונה שאם פעם הייתם רזים ויפים זה יכול לחזור. לי יש תמונה ליד המיטה שהייתי ילדה קטנה, זה תמיד גורם לי להרגיש מעולה שאני רואה את התמונה, אני רואה את היופי הטהור, את התמימות, את הילדותיות ואת האמונה שהכל אפשרי ואין מחסומים.

3.עקבו אחר המזון שאתם צורכים - אני מנהלת במהלך היום יומן אכילה, היומן אכילה משקף לי את הבחירות שלי יום אחרי יום וככה אני יכולה לתקן ולשפר, שאנו לוקחים שליטה על מה שנכנס לפינו, אנו יכולים לשנות את הדפוסים, רוב האנשים לא שמים את תשומת ליבם למה הם מכניסים לגופם, חוטפים כל מה שנקרה בדרכם, ונניח ואתם אוכלים 200 קלוריות יותר בכל יום, סוף השנה זה 10 קליו. עקבו אחרי המזון שנכנס לפיכם, בכל יום נסו להשתפר ולראות מה מעכב אותכם, איפה קשה לכם וכך צרו את השינוי, מתוך המודעות לבעיה.

4.בנו טבלת מעקב של אימונים - אני אוהבת להכניס ליומן שלי 6 אופציות שבהם אני יכולה להתאמן, בפועל אני מתאמנת 3 פעמים בשבוע, ה3 הנוספים הם לגיבוי בלבד, אני בעצם מכינה את עצמי לאירועים בלתי צפויים, אני מגבה את האימונים שלי וגם אם צץ משו תמיד יש לי אלטרנטיבה אחרת.

5.התמקדו בתחושות טובות - אימון כושר משפר את ההרגשה של הגוף מעבר לירידה במשקל , לכן שימו לכם תזכורות קופצות על המחשב , סמסים בפלאפון, שעון מעורר וכל דבר שיזכיר לכם כמה כיף להתאמן והתחושה שאחרי.

6.עשו זאת למען הילדים שלכם - הרבה פעמים אנו מוותרים על אימון כי אין לנו זמן, הילדים שלנו שואבים ממנו המון אנרגיות, ולחשוב על עצמנו זו לא אופציה, אך ברגע שהילדים שלכם יראו שאתם מתאמנים, הם ילמדו מכם ויהפכו להיות ילדים הרבה יותר בריאים, אין כמו דוגמא טובה לילד, ילד רואה את המעשים של הוריו ולומד מהם

7.תנו לעצמכם משוב בעזרת הבגדים ולא בעזרת המשקל, הבגדים הם המדד לירידה במסת שומן, אם לא ירדנו במשקל אך ירדנו בהיקפים, סימן שהעלנו מסת שריר, מסת שריר גבוהה תורמת לחילוף חומרים מהיר יותר, אני בעד לזרוק את המשקל...

ובאשר להכנסת ההרגלים הללו ליום יום - אני מאמינה ב"פחות זה הרבה יותר" , נהלו יומן של "7 ההרגלים לגוף מושלם" , בכל שבוע קחו על עצמכם הרגל אחד קטן והתמקדו בקצב שלכם,

הכי חשוב זכרו- כל שינוי גדול מתחיל בצעד קטן.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
בר מצווה-ברוך שפטרני מדוע?ליאור שלוםמדוע אומרים ברוך שפטרני מעונשו של זה? ישנה הלכה שנפסקה בשולחן ערוך סימן רכ"ה אומר רבי משה איסרליש .שכשהילד מגיע לגיל הבר מצווה האבא מברך" ברוך אתה השם אלוהינו מלך העולם שפטרני מעונשו של זה".
נעלמים עונה 2 פרק 22יהללאחר פתרון התעלומה, לילה לפני תחילת שנת הלימודים (שנה בדיוק לאחר שהחלה העלילה בעונה הקודמת), עושה החבורה מחנה במטע. במהלך הלילה אמה ודריה מדברות רחוק מהמחנה ומגלות לאחר מכן שרכב ואן לבן חטף את שאר החבורה. כשהן קוראות למשטרה, החבורה עוד נמצאת שם ולא זוכרת שחטפו אותם. לאחר מעט זמן, מגלה חבורת הנערים שנחטפה את סימן העין של רע על גבי עורפם. לאחר מכן מתחילה החבורה לקבל הודעות מאיימות בנייד שמפצירות בהם לגלות איפה "זה" נמצא, ללא שהם יודעים במה מדובר.
נעלמים עונה 2 פרק 21יהללאחר פתרון התעלומה, לילה לפני תחילת שנת הלימודים (שנה בדיוק לאחר שהחלה העלילה בעונה הקודמת), עושה החבורה מחנה במטע. במהלך הלילה אמה ודריה מדברות רחוק מהמחנה ומגלות לאחר מכן שרכב ואן לבן חטף את שאר החבורה. כשהן קוראות למשטרה, החבורה עוד נמצאת שם ולא זוכרת שחטפו אותם. לאחר מעט זמן, מגלה חבורת הנערים שנחטפה את סימן העין של רע על גבי עורפם. לאחר מכן מתחילה החבורה לקבל הודעות מאיימות בנייד שמפצירות בהם לגלות איפה "זה" נמצא, ללא שהם יודעים במה מדובר.
X
תוכן ההודעה