פאודה עונה 2 כבר כאן!

ליאור שלום  טו טבת, תשעח  1/2/2018

מה מצפה לנו בעונה החדשה העונה השנייה של פאודה משודרת לראשונה ב-4K עונה זו מדגישה ביתר שאת את המחיר הבלתי נסבל של הסכסוך הישראלי פלסטיני ואת האופן שבו הוא שואב את הנוגעים בו והורס את חייהם. עבור הדמויות בסדרה, המלחמה בין הצדדים, היא בלתי נפרדת מהמציאות שלהם והם אינם יכולים להתנתק ממנה. *לבעלי ממיר ומסך תומכי 4K

פאודה

פאודה ("כאוס" בערבית ) מספרת את סיפורם של צוות מסתערבים ובראשם דורון קביליו. 

במהלך העונה השנייה של פאודה נאלץ דורון, הגיבור, להתמודד עם אויב חדש, מסוכן יותר מכל אלה שידע בעבר, המבקש לפגוע בו אישית על רקע חשבון דמים ישן.

ההתמודדות עם אויב מתוחכם זה, מביאה את דורון לנקודות השפל הקשות שידע בחייו. הוא ובני צוותו מוצאים עצמם נרדפים ולא רק רודפים. גם בצד הפלסטיני, כניסתו של שחקן חדש למערכה, מערערת את הסדר הקיים ומביאה אפילו את הקיצונים ביותר לרצות להתנער ממנו

שחקנים: ליאור רז, עידן עמדי, רונה לי שמעון, צחי הלוי, יגאל נאור, נטע גרטי, בועז קונפורטי, דורון בן דוד, - יעקב זדה דניאל, יובל סגל, איציק כהן, פיראס נאסר, לטיסייה איידו, שאדי מערי. 

יוצרי הסדרה: ליאור רז ואבי יששכרוף.

 

מעבר לאתר ולצפייה ישירה בפרק הבכורה המלא לחץ כאן!

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מכתוביהלסטיב (חנן סביון) וצ'ומה (גיא עמיר) הם צמד עבריינים מארגון פשיעה שתפקידם הוא לגבות דמי חסות. זוג החברים ניצלו בנס ממוות מפיגוע שהתרחש במסעדה בה שהו, ובעקבות כך מחליט הצמד לצאת ממעגל הפשע ולנסות לעזור לאנשים שמבקשים משאלות בכותל.
"מה כבר יכול לקרות"
ערוץ הסדרה כיפת ברזל בטלגרםכיפת ברזל היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמה ששידורה החל ב-17 באוקטובר 2017 בערוץ 2 במסגרת הזכיינית "קשת", ומ-1 בנובמבר 2017 תשודר בקשת 12. הסדרה מתארת מחלקה של טירונים חרדים בצה"ל, ועוסקת במורכבות שבשירות הצבאי של חיילים חרדים במסלולים כמו נצח יהודה (הנח"ל החרדי).
X
תוכן ההודעה