מהם היתרונות של רכישת רכב עם אפס קילומטר?

  יג חשוון, תשפ  11/11/2019

כמעט רבע מיליון מכוניות חדשות עולות על כבישי ישראל מדי שנה, אך לא כל המכוניות המיובאות אכן נמכרות. בעידן הדיגיטלי אין לכם צורך לגשת יותר אל מגרשי מכוניות וחברות רכב שונות, תוכלו להיכנס לאתר אינטרנט המציעים רכבים למכירה באינטרנט כמו אתר carbay, כך תוכלו לצפות בדגמי רכב חדשים המחכים רק לכם! מהם היתרונות של רכישת רכב עם אפס קילומטר? אילו דגמים ניתן למצוא? והאם יש מסלולי מימון? כל המידע במאמר הבא.

 

רכישת רכב עם 0 קילומטר באינטרנט

בשנים האחרונות נהגים רבים מזהים הזדמנות עסקית יוצאת דופן, הם יכולים ליהנות מרכב חדש לחלוטין, שעדיין נמצא באחריות יצרן ועם מד קילומטראז' נמוך במיוחד- כמה נמוך? 0 קילומטר!!! רכבים אלו ממתינים מזה כשניים עשר חודשים בנמלים ולא נמכרים על ידי היבואן. כאשר רכב זה יוצא לשוק הוא למעשה סופג את ירידת הערך הראשונית העומדת על טווח של בין 15-20 אחוזים. כך שניתן להשיג רכב חדש לחלוטין במחיר משתלם במיוחד. כמה משתלם? הנה דוגמה למספר דגמים במסלול רכישת רכב באינטרנט.

אילו דגמים ניתן למצוא במסלול 0 קילומטר?

אספנו עבורכם מספר עסקאות שבוצעו בשנים האחרונות:
1. פיג'ו 208, אוטומטית עם מנוע 1.2 אקטיב בארבעה גוונים מוצעת במחיר של כשמונים אלף שקלים- נמוך ב21 אחוזים ממחיר רכב זהה ביד ראשונה.
2. מיצובישי ASX INTESE 2019 בעלות של כמאה ושש עשרה אלף שקלים מחיר הנמוך ב - 12אחוזים ממחיר המחירון.
3. מיצובישי אקליפס Eclipse 1.5 Instyle רכב פנאי ושטח עם אחריות יבואן לפרק זמן של שלוש שנים. בעלות של כמאה וארבעים אלף שקלים וחיסכון של 12 אחוזים ממחיר קניית רכב חדש של אותו דגם.

כפי שניתן לראות רכב 0 ק"מ הוא למעשה רכב חדש לכל דבר ועניין המקנה לכם אפשרות לנהוג תוך מספר ימים בלבד ברכב חדש לחלוטין תוך הימנעות מספיגת ירידת הערך של רכב יד ראשונה.

יתרונות רכישת רכב 0 ק"מ לעומת רכישת רכב חדש
בשונה מרכישת רכב חדש מסוכנות יבואן מוכרת, בה עליכם להגיע פיזית למקום ולהמתין עד שהנציג יתפנה וגם לנהל משא ומתן על הורדת המחיר, ברכבי 0 קילומטר מהזמנה באתר carbay אתם מקבלים מחיר משתלם ללא צורך לצאת בכלל מהבית. לרוב הרכבים מגיעים ישירות מהנמל אל סוכנות הליסינג, שם הם נרשמים כיד ראשונה ולאחר מכן מבוצעת העברת בעלות לקונה והרכב נרשם על שמו כיד שניה. תהליך זה ממוחשב ומהיר מאוד. הוא גם חוסך זמן ועלויות.

יתרון נוסף הוא שניתן לרכוש רכב 0 ק"מ במהירות ובגמישות מלאה דרך האינטרנט, ללא כל צורך הגעה לסוכנות, המתנה לנציג, או המתנה לרכב מסניף אחר. כך שניתן להשוות בין הדגמים השונים, להתרשם מהמבחר הקיים וללמוד אודות מסלולי המימון לרכבים לפני הרכישה.

אילו מסלולי מימון קיימים?

כיום ניתן לרכוש רכב חדש 0 ק"מ בעסקת ליסינג הנפרשת על פני שלושים ושישה תשלומים בעלות הנעה בין מאות שקלים לאלפי שקלים בודדים לחודש ובתשלום מקדמה ראשונית בגובה נמוך. הרכישה הזו מבטיחה שתוכלו לרכוש את הרכב בעלות המוצעת באתר. בתום התקופה, ניתן יהיה להשלים את סכום הרכישה או לשדרג את הרכב לגרסה מתקדמת יותר. מסלול המימון מבוסס על הלוואה מטעם חברת הליסינג ושומר על מסגרת האשראי של הלקוח.

לסיכום, באתר carbay תמצאו מגוון רכבים 0 קילומטר המחכים רק לכם במחירים אטרקטיביים אשר יחסכו לכם כסף רב אשר נמצאים באחריות היצרן, הודות לאתר carbay אין כל צורך לחפש מציאות במגרשי הרכב העמוסים, תוכלו להתרשם בנוחות ממבחר דגמים של רכבים בלחיצת כפתור ולהשלים את רכישה מיד.קרדיט לתמונה: pixabay

 

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
גרי אלפמון- כושר מגוון לשעות צפופותגרי אלפמון הוא מאמן כושר ביתי, בעל חדר כושר ומאמן אישי למי שזקוקים לאימון המותאם להם באופן אישי ו"ביתי".
הובלת משטחים, מה זה ומתי זה נכון.סחורה חקלאית היא הארוחה של כולנו. החקלאות האנושית עוברת מהפכות מאז למדנו לתרבת את צמח החיטה והתחלנו להתיישב בקבוצות מאורגנות ולהקים ערים. ללא החקלאות לא היינו מגיעים לכמות התושבים המאכלסים את הפלנטה שלנו היום. אחד הגורמים להצלחתה של החקלאות ליצור שינוי כל גדול בדפוסי החיים של בני האדם היא היכולת לשנע את הסחורה למרחקים רבים.
התנהלות עסקית נכונההצלחתו של עסק תלויה בהרבה מאוד גורמים, פנים ארגוניים וחוץ ארגוניים. ישנו גורם מאוד בולט ומשמעותי שמשפיע על הצלחה או כישלון של עסק, והוא התנהלות עסקית. מדובר בשם כולל להרבה מאוד מדדים שבאמצעותם ניתן למדוד ולהעריך את רמת ההצלחה של כל ארגון באשר הוא.
X
תוכן ההודעה