בריכה לזוגות

  י טבת, תשפ  1/7/2020

בריכה מחוממת ומקורה לזוגות

בריכה מושקעת, חצובה בסלע מיועדת לזוגות, מים חמים, מומלץ
תמונות ופרטים מול ההר

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
בחירת פמוטים איכותייםכיצד נבחר פמוטים איכותיים לימי השישי והחג? זכרונות ילדות מרביתנו סובבות סביב ימי השישי, כשאמא עומדת מול זוג פמוטים, סוגרת את עיניה וידיה עליהן ברכות. רגע קדושה סביבה כאשר היא מברכת ומתפללת בהתכווננות ובלב פתוח.
האם הדיג בישראל באמת רווחי?ישראל ממוקמת באגם ים התיכון המזרחי ובשל כך היא מעניקה הזדמנות פז לדייגים להתפרנס מלכידה ומכירה של דגי מאכל. עם זאת, פעמים רבות דיג יתר מפר את האיזון האקולוגי בים ובשל כך פוגע באוכלוסיות הדגים לדורות הבאים. לא כל הדגים נמכרים לתעשיית המזון. חלק מחלקי הדגים מועברים לתעשיות שונות, דגים אחרים מומתים ברשתות הדגים ומושלכים לים. נבחן האם דיג בישראל של טונה, כרישים, דגי אמנון, סול ודגים נוספים באמת רווחי לטווח הקצר ולטווח הארוך?
מהם היתרונות של רכישת רכב עם אפס קילומטר?כמעט רבע מיליון מכוניות חדשות עולות על כבישי ישראל מדי שנה, אך לא כל המכוניות המיובאות אכן נמכרות. בעידן הדיגיטלי אין לכם צורך לגשת יותר אל מגרשי מכוניות וחברות רכב שונות, תוכלו להיכנס לאתר אינטרנט המציעים רכבים למכירה באינטרנט כמו אתר carbay, כך תוכלו לצפות בדגמי רכב חדשים המחכים רק לכם! מהם היתרונות של רכישת רכב עם אפס קילומטר? אילו דגמים ניתן למצוא? והאם יש מסלולי מימון? כל המידע במאמר הבא.
X
תוכן ההודעה